Экономика, микроэкономика, макроэкономика, финансы, отрасли, аналитика, компании
Нова реальність. Як китайський бізнес отримав контроль над світом
Экономика
09.08.2018
ImageЗа останні п'ять років великий бізнес з КНР впевнено зайняв верхні рядки в рейтингу найбільших компаній на планеті Forbes Global 2000. Це стало закономірним результатом перетворення Китаю в державу-корпорацію, яка на всіх рівнях підтримує власних підприємців
Продолжение...
 
Пітер Шифф: цінуйте спокій перед штормом
Экономика
04.06.2018
ImageЕкономічний оглядач Пітер Шифф (Peter Schiff) виступив недавно з промовою на міжнародній конференції з інвестицій у видобувний сектор, яка проходила в канадському Ванкувері.
Продолжение...
 
Гройсман розповів, як зовнішні борги тиснуть на Україну
Экономика
04.05.2018
ImageЗростання зовнішнього боргу України є однією з головних економічних проблем країни. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з регіональними ЗМІ, пише Сьогодні.
Продолжение...
 
Открытие собственного бизнеса в Словакии: какую сферу выбрать?
Экономика
17.04.2018
ImageПолучение ВНЖ в Словакии. Возможность купить бизнес в Словакии. Покупка недвижимости в Словакии. Сферы, в которых можно начать вести прибыльный бизнес. Замена удостоверения водителя на словацкое.
Продолжение...
 
Криптовалюта - деньги будущего или финансовая пирамида
Экономика
02.04.2018
ImageКриптовалюты - самая обсуждаемая тема последнего года. У них есть поклонники, которые утверждают, что это деньги будущего, активно вкладывают в них деньги реальные и занимаются прочими способами такого необычного заработка, и есть противники.
Продолжение...
 
Золотой запас России впервые превысил резервы Китая
Экономика
07.03.2018
Image Как уже сообщалось ранее, Центральный банк России каждый месяц наращивает золотые запасы страны, обогнав по этому показателю Китай.
Продолжение...
 
Бизнес Tesla не доживет до 2019 года - эксперт
Экономика
12.12.2017
Бывший руководитель General Motors, Ford, Chrysler и BMW считает, что у компании Tesla нет работающей бизнес-модели.
Продолжение...
 
Украина должна выплачивать более 7 миллиардов долларов по госдолгу ежегодно - НБУ
Экономика
07.11.2017
ImageВ течение следующих четырех лет Украина ежегодно должна выплачивать 7 миллиардов долларов по погашению и обслуживанию государственного и квазигосударственного долга.
Продолжение...
 
Новый проект, который поможет Украине улучшить экономические показатели
Экономика
29.09.2017
Image"План Маршалла" будет реализован в Украине. Он поможет вывести государство из экономического кризиса, об этом сообщается на rbc.ua.
Продолжение...
 
У вільному плаванні: Український уряд скасував регулювання цін на продукти
Экономика
20.06.2017
ImageУряд України вирішив з 1 липня скасувати державне регулювання цін на соціальну групу продуктів харчування. Економісти по-різному оцінюють цей крок.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 21 - 30 из 399
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua