Экономика, микроэкономика, макроэкономика, финансы, отрасли, аналитика, компании
Грубий розклад: чи вдається Кабміну управляти титановою галуззю
Экономика
03.12.2015

ImageТитанові комбінати 10 років перебували в оренді у мільярдера Дмитра Фірташа. Зараз вони повернулися під контроль держави. Хто від цього виграє?

Продолжение...
 
Чому озброєння українців призведе до зростання економіки
Экономика
03.12.2015

ImageТеракт у Франції в черговий раз довів просту істину: жодна сучасна держава не спроможна забезпечити власним громадянам безпечного існування винятково за рахунок діяльності спецслужб.

Продолжение...
 
Усе, що нажито: у Криму націоналізовано півтисячі українських підприємств
Экономика
28.11.2015

ImageПричому зроблено це врозріз із російським законодавством

Продолжение...
 
Воздушный дозор: как развивается авиаотрасль без перелетов Украина – Россия
Экономика
24.11.2015

Image25 ноября, исполняется ровно месяц с момента закрытия прямого авиасообщения между Украиной и Российской Федерацией. Такое решение стало реакцией украинских властей на полеты российских авиакомпаний в Крым. В ответ на это «Росавиация», со своей стороны, закрыла российское небо для украинских авиакомпаний.

Продолжение...
 
Goldman Sachs прогнозує обвал цін на нафту
Экономика
09.11.2015

ImageЦіни на нафту можуть почати різко знижуватися у зв'язку з тим, що світові потужності зі зберігання нафтопродуктів близькі до свого вичерпання, що є ще одним фактором перенасичення ринку сировиною, повідомляють у доповіді банку Goldman Sachs.

Продолжение...
 
Швеция станет первой в мире страной, которая полностью откажется от нефти и газа
Экономика
09.11.2015

ImageГлава правительства Королевства Швеции Стефан Лоффен сделал заявление на Генассамблее ООН, что его скандинавская страна планирует полностью отказаться от ископаемого топлива стать первым в мире подобным государством.

Продолжение...
 
"Бомба замедленного действия". Эксперт - о механизме списания долгов Украины
Экономика
22.09.2015

ImageВ одном из положений Соглашения о реструктуризации государственного долга Украины заложен механизм компенсации кредиторов — так называемый инструмент восстановления стоимости.

Продолжение...
 
Над Україною навісла тінь «чорних полковників»
Экономика
22.09.2015

ImageСхоже, що наша держава перетворилась на притулок для неоліберальних злочинців. Один із «чиказьких хлопчиків» з команди Піночета – Артур Лаффер – заняв посаду радника Міністра фінансів Наталії Яресько з податкових питань.

Продолжение...
 
Україна домовилася з кредиторами. Або кабала на 25 років від Яресько
Экономика
22.09.2015

ImageЧутки про дефолт України більше не актуальні

Продолжение...
 
Как говорят классики, война – продолжение политики, а политика - продолжение экономики.
Экономика
14.09.2015

ImageДля широких масс, режим Путина создает бредовые конструкции для оправдания своей агрессивной политики, а на самом деле речь идет о вполне реальных деньгах.

Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 91 - 100 из 416
2007-2022 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua