Инвестиции: Ценные бумаги, Недвижимость, Земля, ПИФ, Золото, НПФ, прочее
Аналітик: золото не втратило свого блиску
Драгметаллы
31.10.2018
ImageАгентство Bloomberg опублікувало інтерв'ю з аналітиком з компанії State Street Global Advisors, в якому він розповів про відновлення ринку золота і перспективи дорогоцінного металу. На його думку, ще рано впадати в ейфорію з приводу зростання цін на золото.
Продолжение...
 
Золота монета "Кришка від пляшки Coca-Cola"
Драгметаллы
18.10.2018
ImageМонетний двір Австралії в місті Перт (The Perth Mint) представляє незвичайну пам'ятну золоту монету, виконану у вигляді кришки від скляної пляшки напою Coca-Cola.
Продолжение...
 
Почему стоит купить квартиру в новостройке: выбираем жилье в ЖК «Парк Ленд»
Недвижимость
27.08.2018
ImageОбзавестись новым жильем хотелось бы многим. Плюсов у квартиры от застройщика гораздо больше, чем у той, что предлагается на вторичном рынке. Поговорим о выборе недвижимости в новостройке и ее преимуществах.
Продолжение...
 
Як реалізувати право на отримання земельної ділянки?
Земля
09.08.2018
ImageЗ цієї інструкції Ви дізнаєтесь про всі етапи безоплатного отримання земельної ділянки, а також куди скаржитися, якщо вам відмовляють у її наданні.
Продолжение...
 
Опубликован рейтинг киевских районов с самым дешевым съемным жильем (инфографика)
Недвижимость
25.06.2018
ImageСамое доступное съемное жилье в Киеве предлагают владельцы квартир в Деснянском районе.
Продолжение...
 
JP Morgan: ціна золота зросте до 1700$
Драгметаллы
24.06.2018
ImageАмериканський інвестиційний банк JP Morgan опублікував нещодавно напрочуд позитивний прогноз по цінам на золото. Більш того, він обґрунтував своє твердження деякими аргументами, які змушують повірити в його правдивість.
Продолжение...
 
Bloomberg: ріст золота - це питання часу
Драгметаллы
04.06.2018
ImageНа думку аналітика сировинних товарів Майка Макглоун (Mike McGlone) з Bloomberg Intelligence, рух капіталу в сфері інвестицій в дорогоцінні метали вказує на те, що ціна золота має всі передумови для того, щоб незабаром знову почати висхідний тренд.
Продолжение...
 
Фахівці розповіли, як зміниться вартість житла в Україні
Недвижимость
04.05.2018
ImageЗа минулий рік в Україні побудовано і здано в експлуатацію 126 610 квартир. Це найбільша кількість житла з 1990-х років.
Продолжение...
 
Особенности жилого комплекса «Чайка»: купить однокомнатную квартиру
Недвижимость
02.05.2018
ImageВ жилом комплексе «Чайка» можно подобрать комфортную квартиру с одной, двумя, тремя комнатами. Маленькие апартаменты имеют удачные планировки.
Продолжение...
 
"Крюгерранд" vs. "Золотий орел" боротьба за лідерство
Драгметаллы
20.04.2018
ImageЗолота монета "Крюгерранд" карбується в Південній Африці з 1967 р, а з 1970 р вона стала масовою і отримала статус інвестиційної. Постачальником жовтого дорогоцінного металу для карбування цієї монети є афінажних завод Rand Refinery, найбільший в ПАР.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 71 - 80 из 1106
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua