Бизнес идеи, истории, экономика, бизнес в интернет, маркетинг, стратегия, налоги ...
Як швидко заробити гроші
Идеи бизнеса
25.02.2020
ImageРозглянемо реальні і швидкі способи заробітку, серед яких знайдеться той, що доведеться вам до душі.
Продолжение...
 
Куточок покупця обов’язковий елемент приміщення коммерційної фірми
Бизнес
20.02.2020
ImageКуточки споживачів обов’язкові для оформлення простору торгових площ, приміщень організацій із надання послуг. Ці товари виготовляють згідно з вимогами законодавства України.
Продолжение...
 
Юваль Ной Харари - про п'ять головних проблем людства.
Экономика
31.01.2020
ImageЦі люди стануть непотрібні. Відомий історик Юваль Ной Харари - про п'ять головних проблема людства на виступі в Давосі
Продолжение...
 
Коронавірус обвалив ринки і може стати початком нової кризи
Экономика
30.01.2020
ImageНайбільше падіння котирувань зафіксували на азіатських ринках. Зокрема, гонконгський індекс Hang Seng опустився на 2,8%, індекс Shanghai blue chips – на 1,7%, японський Nikkei втратив 0,9%.
Продолжение...
 
Наследство как предмет юридического консультирования
Бизнес
19.01.2020
ImageВ своей жизни практически каждый человек сталкивается с вопросами, связанными с наследством.
Продолжение...
 
Как правильно построить систему бизнеса
Бизнес
10.01.2020
ImageЕсли у вас есть бизнес, вам наверняка хочется наладить его работу до безупречности. В таком случае вам нужна система. Как ее создать, как в ней работать, как организовать финансовые потоки и принятие финансовых решений
Продолжение...
 
Капучино для вендинга: преимущества и как выбрать
Бизнес
10.01.2020
ImageВендинговый бизнес имеет немало преимуществ. Это относительно невысокая стоимость вхождения на рынок, внесезонность, быстрая окупаемость, возможность варьировать ассортимент, минимальные риски и простота обслуживания автомата. Кроме этого, владельцу не придется арендовать большую торговую площадь.
Продолжение...
 
Как приобрести финансовую компанию: виды деятельности и особенности покупки
Бизнес
21.11.2019
ImageНекоторые виды деятельности на территории Украины могут осуществлять только финансовые компании. Избежать бюрократических проволочек и сразу начать работу в выбранной сфере позволит покупка готового юридического лица с необходимыми лицензиями.
Продолжение...
 
Чим відрізняється аутстаффінг від аутсорсингу
Бизнес
18.11.2019
ImageКожен процес в бізнесі потребує висококваліфікованого персоналу. Однак не завжди компанії можуть собі дозволити утримувати великий штат персоналу.
Продолжение...
 
«Світ збожеволів через« безкоштовні» гроші»: мільярдер Рей Даліо - про загрозу світовій економіці
Экономика
16.11.2019
ImageМільярдер і засновник найбільшого хедж-фонду Bridgewater Рей Деліо, у якого в управлінні перебуває $ 160 млрд, написав статтю в LinkedIn про те, чим сучасній економіці загрожує «бездумне» інвестування в його теперішньому вигляді.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 11 - 20 из 1150
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua