Бизнес идеи, истории, экономика, бизнес в интернет, маркетинг, стратегия, налоги ...
Наследство как предмет юридического консультирования
Бизнес
19.01.2020
ImageВ своей жизни практически каждый человек сталкивается с вопросами, связанными с наследством.
Продолжение...
 
Как правильно построить систему бизнеса
Бизнес
10.01.2020
ImageЕсли у вас есть бизнес, вам наверняка хочется наладить его работу до безупречности. В таком случае вам нужна система. Как ее создать, как в ней работать, как организовать финансовые потоки и принятие финансовых решений
Продолжение...
 
Капучино для вендинга: преимущества и как выбрать
Бизнес
10.01.2020
ImageВендинговый бизнес имеет немало преимуществ. Это относительно невысокая стоимость вхождения на рынок, внесезонность, быстрая окупаемость, возможность варьировать ассортимент, минимальные риски и простота обслуживания автомата. Кроме этого, владельцу не придется арендовать большую торговую площадь.
Продолжение...
 
Как приобрести финансовую компанию: виды деятельности и особенности покупки
Бизнес
21.11.2019
ImageНекоторые виды деятельности на территории Украины могут осуществлять только финансовые компании. Избежать бюрократических проволочек и сразу начать работу в выбранной сфере позволит покупка готового юридического лица с необходимыми лицензиями.
Продолжение...
 
Чим відрізняється аутстаффінг від аутсорсингу
Бизнес
18.11.2019
ImageКожен процес в бізнесі потребує висококваліфікованого персоналу. Однак не завжди компанії можуть собі дозволити утримувати великий штат персоналу.
Продолжение...
 
«Світ збожеволів через« безкоштовні» гроші»: мільярдер Рей Даліо - про загрозу світовій економіці
Экономика
16.11.2019
ImageМільярдер і засновник найбільшого хедж-фонду Bridgewater Рей Деліо, у якого в управлінні перебуває $ 160 млрд, написав статтю в LinkedIn про те, чим сучасній економіці загрожує «бездумне» інвестування в його теперішньому вигляді.
Продолжение...
 
Що треба знати ФОПу, який продає товари через інтернет-магазин
Бизнес в интернете
07.11.2019
ImageФОП може здійснювати торгівлю через власний інтернет-магазин і при цьому застосовувати спрощену систему оподаткування 2 або 3 групи.
Продолжение...
 
Китайський чиновник встановив світовий рекорд з корупції
Экономика
08.10.2019
ImageКолишній мер міста Гуанчжоу, 57-річний Чжан Ци встановив світовий рекорд з корупції. Співробітники місцевого антикорупційного органу виявили в підвалі його будинку майже 13 тонн золота, а також готівку на сотні мільйонів у доларовому еквіваленті.
Продолжение...
 
Как начать внешнеэкономическую деятельность. Курсы логистики.
Бизнес
17.07.2019
ImageВот для примера подробная программа курса логистики, по которой вы сможете изучить все азы курса:
Продолжение...
 
Що приховує зворотна сторона сланцевої революції в США
Экономика
06.07.2019
ImageЧерез три роки після обвалу на нафтовому ринку ціни знову ростуть, а Америка стала найбільшим в світі виробником. Але деякі компанії продовжують зазнавати труднощів
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 21 - 30 из 1156
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua