" />
У жовтні золотовалютні резерви України скоротилися на 14 тонн
Бизнес - Экономика
24.11.2014
ImageУ жовтні золотовалютні резерви країни скоротилися на 14 тонн золота, згідно з даними МВФ.
 

Україна перебуває на межі банкрутства, тому Нацбанк країни вдається до продажу золотовалютних резервів, пише ZN.UA з посиланням на Wirtschafts Woche.

Видання називає кілька факторів, які привели Україну до критичного стану економіки.

Одним з факторів, який призвів до економічної кризи, є війна на Сході України з проросійськими бойовиками. Крім того, країна заборгувала Росії за постачання природного газу.

Також національна валюта зазнала втрат в понад 80% цього року по відношенню до долара. За даними МВФ, країна продала більше третини своїх золотовалютних резервів минулого місяця.

"Економіка сильно пошкоджена і Україна продала більше третини своїх золотовалютних резервів у жовтні, за даними Міжнародного валютного фонду. В кінці місяця (жовтня), у країни як і раніше було 26 тонн золота, що на 14 тонн менше, ніж у вересні, про що свідчать дані МВФ. чи буде тривати цей тренд в листопаді, поки неясно", - сказано в статті.

В іншій статті цього ж видання "Притиснутий до стіни", автор публікації пише, що в нинішніх кризових умовах Україні залишається лише сподіватися на те, що Захід не залишить країну в скрутну хвилину.

Автор зазначає, що конфлікт назріває і нові напади бойовиків - лише питання часу.

"Україна зможе вижити економічно після втрати промислових зон та природних ресурсів в Східній частині країни з масивної допомогою з боку Заходу", - говорить він.

Як відомо, за попередніми даними станом на 1 листопада 2014 року обсяг міжнародних резервів України становив 12,587 мільярдівдоларів в еквіваленті.

Нагадаємо, 14 жовтня Національний банк України поліпшив оцінку золотовалютних резервів станом на 1 жовтня на 185 млн доларів - до 16,385 млрд доларів.

Як повідомлялося, золотовалютні резерви Національного банку в серпні зменшились на 142 млн доларів, або на 0,9%, а з початку року зменшились на 4,488 млрд доларів, або на 21,9%, до 15,928 млрд доларів.

У 2013 році резерви НБУ зменшились на 16,83%, або на 4,130 млрд доларів, - до 20,416 млрд доларів.

У лютому НБУ перейшов до гнучкого курсоутворення на валютному ринку і прийняв рішення не втручатися у валютний ринок у формі інтервенцій.

Водночас регулятор підтримує ліквідність банківської системи і посилив заходи до валютних спекулянтів.

ZN.UA

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua