" />
Україна очолила рейтинг найнижчих середніх зарплат у Європі
Карьера - Заработная плата
12.01.2015

ImageСередня зарплата в Україні склала 178 євро. Найбільше в Європі заробляють жителі Ліхтенштейну – 4896 євро.

Середньомісячна зарплата українців в 2014 році виявилася найнижчою серед жителів Європи, свідчать дані інфографіки, опублікованої на сторінці англомовної версії Вікіпедії.

Середня зарплата в Україні склала 178 євро. Найбільше в Європі заробляють жителі Ліхтенштейну – майже п’ять тисяч євро на місяць.

Вікіпедія склала карту і список країн, в якому в місцевих валютах, євро та доларах США вказані середні місячні зарплати “брутто” і “нетто” (після сплати податків). На карті зображені середні зарплати “нетто” на підставі різних джерел.

Відзначається, що в менш розвинених економіках реальні доходи населення можуть перевищувати офіційні через значну частку сірої економіки.

Бузковим цвітом вказані зарплати, які перевищують €3 тис, синім – в діапазоні €2-3тис, зеленим – в діапазоні €1-2 тис, жовтим – в діапазоні €0,5-1 тис, оранжевим – менше 500 євро.

http://korrespondent.net/

Читать также:

Офисные работники в Украине готовы работать за зарплату "в конверте"

Сегодня "серые или черные зарплаты" в Украине составляют более 20 млрд грн - ДФС

Какую зарплату лучше указать в резюме

Ваша зарплата зависит от детей босса

В МТС подняли минимальную зарплату до 5 тысяч гривен

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua