" />
Goldman Sachs прогнозує обвал цін на нафту
Бизнес - Экономика
09.11.2015

ImageЦіни на нафту можуть почати різко знижуватися у зв'язку з тим, що світові потужності зі зберігання нафтопродуктів близькі до свого вичерпання, що є ще одним фактором перенасичення ринку сировиною, повідомляють у доповіді банку Goldman Sachs.

«Обсяг використовуваних потужностей для зберігання дистиляту в США і Європі наближається до історично високого рівня на тлі майже рекордного завантаження нафтопереробних заводів, слабкого зростання попиту (особливо на бензин)», – повідомляють аналітики Goldman Sachs, передає Прайм.

«Це нагадує ситуації 1998 і 2009 років, коли обсяги зберігання дистиляту досягли максимального рівня, штовхаючи ціни на нафту вниз», – додали експерти.

Goldman Sachs не очікує, що балансу попиту і пропозиції на ринку нафти буде досягнуто 2016 року.

На початку серпня північноморська нафтова суміш марки Brent вперше з 15 січня опустилася нижче за психологічну позначку 50 доларів за барель на загостренні побоювань надлишку сировини на ринку. Станом на 11.27 мск понеділка вартість грудневих ф’ючерсів на Brent зростала на 0,02%, до 48 доларів за барель.

http://forbes.net.ua/

Читати також:

Швеция станет первой в мире страной, которая полностью откажется от нефти и газа

Как говорят классики, война – продолжение политики, а политика - продолжение экономики.

Получена первая порция синтетического топлива e-benzin, без использования нефти.

Трейдеры готовятся к падению цен на нефть до $20.

Фуджисава - город, который полностью перешел на солнечные батареи и отказался от бензина

Цены на нефть ждет новое историческое дно: прогноз мировых банков

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua