" />
Збитки від анексії Криму перевищили 1 трлн гривень
Бизнес - Экономика
27.03.2016

ImageСума збитку для України від анексії Росією Криму перевищує 1 трлн гривень.

Про це повідомив заступник генерального прокурора України – головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

«Попередньо доведена висновками фахівців і експертиз сума збитків України в результаті анексії РФ Криму становить понад 1 трлн грн, крім вартості нерухомості та інфраструктури держпідприємств, без урахування територіальних втрат і приватної власності на території півострова», – розповів Матіос на брифінгу в понеділок у Києві.

Нагадаємо, сума позовів, які Україна і Росія подали в міжнародні суди, вже досягла майже $100 млрд. На сьогодні Україна вимагає від Росії виплати понад $63,5 млрд (основна частина цих коштів – компенсація за анексію Криму – $37 млрд), у свою чергу, РФ хоче стягнути з України $35 млрд.

 

Читати також:

«Спасибо» Путину: Террористы «ЛНР» «убили» шесть заводов ОПК

Украсть завод: «Импортозамещение» «по-российски» - это обыкновенный грабеж

«Чорноморнафтогаз»: наскільки довгою буде дорога в міжнародних судах

Усе, що нажито: у Криму націоналізовано півтисячі українських підприємств

Вітер переміг атом: потужності вітрової енергетики перевищили потужності ядерної енергетики

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua