" />
Alibaba став найбільшим рітейлером у світі
Бизнес - Бизнес в интернете
08.04.2016

ImageЗа підсумками фіскального року, який закінчився 31 березня, найбільшим рітейлером у світі став китайський гігант електронної комерції Alibaba Group.

Про це з посиланням на China Daily пише PaySpaceMagazine.

Китайській корпорації минулого року вдалося обігнати американського гіганта Wal-Mart Stores. Про це свідчить інформація, опублікована на офіційному сайті китайського інтернет-гіганта.

На сайті Alibaba минулого року обсяг торгових операцій склав 3 трлн юанів, або $475,89 млрд. Рекордний прибуток Alibaba показав, що світовий рітейл змістився з оффлайн в онлайн, ідеться в заяві компанії.

«Нам знадобилося 13 років, щоб продемонструвати силу бізнес-моделі, яка відрізняється від підходу звичайних рітейлерів», − цитує прес-реліз China Daily.

Згідно з підрахунками експертів, продажі на інтернет-майданчику Alibaba складають 10% від усього обсягу роздрібних продажів у Китаї.

За прогнозами фахівців, обсяг роздрібних продажів Alibaba Group до 2020 року перевищить 6 трлн юанів, або $952 млрд, а клієнтська база сайту до цього часу буде налічувати близько 2 млрд людей.

 

Читати також:

Китайская Alibaba Group подала заявку на IPO в США

Благодаря онлайну в мире становится все больше миллиардеров

Оборот e-commerce в Западной Европе вырастет до €173,8 млрд

Alibaba завоёвывает Америку

Как посмотреть статистику поисковых запросов Google.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua