" />
Російська економіка названа "найбільш несправедливою" в світі
Бизнес - Экономика
04.09.2016

Image62 відсотки усіх багатств Росії знаходиться в руках доларових мільйонерів, ще 26 відсотків - у доларових мільярдерів.

Найбільш "несправедливою" економікою в світі є російська, на другому місці – Індія. Так, в Росії 62 % всіх багатств країни знаходиться в руках доларових мільйонерів, ще 26% - у доларових мільярдерів. Такий висновок міститься в доповіді World Wealth Report, оприлюдненому консалтинговою компанією Capgemini.

"Якщо мільйонери контролюють понад 50 відсотків багатств країни, то в ній залишається дуже мало місця для скільки-небудь значимої прошарку середнього класу", - пояснили автори доповіді.

На другому місці списку "несправедливих економік" - Індія, тут доларові мільйонери взяли під свій контроль 54% багатств країни.

Країною з рівномірним розподілом багатств названа Японія - третя за величиною економіка в світі. Японські мільйонери контролюють 22% національних багатств країни. "Несподівано справедливою" у доповіді назвали економіку США, де мільйонерам належить близько однієї третини національних багатств.

Нещодавно експерти повідомили про падіння економіки Росії нижче дна. У доповіді особливо наголошується на скороченні роздрібного товарообігу, який за січень-червень 2016 року скоротився на 3,1%. Щодо середнього рівня 2014 року, товарообіг в роздробі впав на 15%, наблизившись до рівнів 2008 року.

http://dt.ua/

Читати також:

Сценарии будущего для России

Признаки фашистского государства.

Украсть завод: «Импортозамещение» «по-российски» - это обыкновенный грабеж

Природные ресурсы, чьи они на самом деле?

Без жодного шансу. Афанасьєв і Солошенко про те, як ФСБ ламає людей у полоні

Российско-украинское противостояние длиться почти 400 лет.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua