" />
Путінські "гумконвоі" вивозять з ОРДЛО обладнання промислових підприємств
04.09.2016

Image"Гумконвоі" заходять на окуповані території ОРДЛО напівпорожніми. Повертаються до Російської Федерації зі здобиччю.

Росія продовжує використовувати "гуманітарні" конвої для вивозу з окупованих територій Донецької і Луганської областей обладнання промислових підприємств, повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони України.

"З огляду на стагнацію російської економіки, значні витрати бюджету на ведення війни проти України та утримання апарату т.зв. "ДНР/ЛНР", вище воєнно-політичне керівництво РФ продовжує цілеспрямовано використовувати "гуманітарні" конвої для подальшого пограбування населення тимчасово окупованих територій Донбасу, а також вивезення на територію Росії майна українських промислових підприємств", - йдеться в повідомленні.

За даними розвідки, 25 серпня ц.р. через пункти пропуску Ізварине та Успенка введено черговий "гуманітарний" конвой (70 одиниць автомобільної техніки), наповненість якого при в'їзді не перевищувала 30%.

"Але виїжджають "гуманітарні" вантажівки вже переповнені майном пограбованих донеччан та обладнанням розібраних підприємств", - наголошується в повідомленні розвідки.

Зокрема, 25 серпня ц.р. продовжувався демонтаж та вивезення на територію РФ обладнання ПАТ "Стахановський вагонобудівний завод" (Стаханов).

Нагадаємо, що Росія займається розграбуванням підприємств Донецької і Луганської областей з початку вторгнення її військ у 2014 році. Нерідко обладнання просто ріжеться на металобрухт.

http://dt.ua/

Читати також:

Російська економіка названа "найбільш несправедливою" в світі

Порошенко причастен к офшору, который торгует с "Газпромом"

«Спасибо» Путину: Террористы «ЛНР» «убили» шесть заводов ОПК

Украсть завод: «Импортозамещение» «по-российски» - это обыкновенный грабеж

Российское издание «засветило» потери армии РФ на Донбассе

Россия — спонсор международного терроризма от ИГИШ до Л(Д)НР.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua