" />
Американська сім'я не відправляє сміття на звалище вже 20 років
23.10.2016

ImageПодружжя Кріс і Сінді Бургер з селища Уітні-Пойнт (округ Брум, штат Нью-Йорк, США) не виносить сміття на звалище вже 20 років.

Чоловік та дружина кардинально змінили ставлення до побутових відходів після участі у "Дні Землі", який проходив у США у 1970 році, передає Велика Епоха.

Тодішні випускники коледжу вирішили зробити власний посильний внесок у захист навколишнього середовища.
 
«Ми поставили за мету економити енергоресурси і не примножувати відходи, - згадує Кріс Бургер. - Бляшані банки здавали в металобрухт, а скляну тару відвозили на склозавод - раніше програми з переробки твердих побутових відходів майже не працювали».

Зараз кожен член сім’ї Бургер, яка складається з чотирьох осіб, продукує близько 340 грамів побутових відходів у рік. Сміття, яке не вдається утилізувати, раціоналізатори складають у коричневий мішок і поки жодного разу не виносили на звалище.

За словами Кріса Бургера, для досягнення такого результату знадобилися роки.

"Купуючи товари або продукти, завжди з’ясовую, яким чином я можу відправити упаковку на утилізацію, - ділиться досвідом раціоналізатор. - За речі, які придбав, потрібно відповідати, а якщо не хочеш відповідати, то не варто і купувати".

Раціоналізатор з селища Уітні-Пойнт радить робити покупки з обережністю. «Кожен з нас може допомогти вирішити сміттєву проблему, якщо відмовиться від послуг служби вивозу ТПВ, почне робити компост та здавати вторинну сировину на переробку», - запевняє Кріс Бургер.

Подружжя Бургер стало ініціатором розробки та впровадження програми утилізації в окрузі Брум. «Сміття – це цінний ресурс, який може збільшити доходи міста, - наголошують раціоналізатори. – Сортування сміття та утилізацію органічних відходів в домашніх умовах організувати нескладно».

http://ecotown.com.ua/

Читати також:

Зачем человечеству колонизировать Марс?

Іванофранківець звів будинок-термос, який не потребує опалення

Лучанин зробив свій будинок автономним завдяки енергії землі та сонця

Українець вирощує міскантус на присадибній ділянці і економить газ

Міжнародна слідча група: "Бук", який збив MH17, приїхав з Росії й повернувся назад

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua