" />
На Черкаському сміттєзвалищі збудують біогазову станцію, яка щороку замінятиме 1,3 млн м.куб газу
Бизнес - Экономика
25.12.2016

ImageВ 2017-му на Черкащині планують розпочати будівництво біогазової станції, що вироблятиме електроенергію з біогазу, зібраного на полігоні твердих побутових відходів.

Проект впроваджує ТОВ «ЛНК» з метою забезпечити потреби місцевої громади та вирішити екологічні проблеми району.

Як повідомляє Черкаська РДА, станцію збудують на території Руськополянської сільської ради. Вона займатиме 9,92 га і за рік зможе замінити використання 1,3 млн. м. куб. газу. Крім того, завдяки біогазовій станції покращиться екологічна ситуація регіону – вона дозволить перешкодити викидам в атмосферу звалищного газу в об’ємі 3,2 млн. метрів кубічних на рік. Виробленою зі звалищного газу електроенергією живитимуться місцеві об’єкти, що підвищить енергетичну стабільність Черкащини.

http://ecotown.com.ua/

Читать також:

Украина начинает транспортные реформы с помощью бизнеса

В Швейцарии проходит референдум об ускоренной ликвидации атомной энергетики в стране.

10 украинских заводов, которым еще не исполнился год

Вітер переміг атом: потужності вітрової енергетики перевищили потужності ядерної енергетики

Швеция станет первой в мире страной, которая полностью откажется от нефти и газа

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua