" />
Які бувають сигналізації
07.11.2017
ImageВ наші дні велика кількість фірм, підприємств і виробництв, використовують сигналізації. Власники хочуть убезпечити майно і персонал.

В наші дні велика кількість фірм, підприємств і виробництв, використовують сигналізації. Власники хочуть убезпечити майно і персонал. На ринку охоронних систем з'явилися охоронні фірми, які пропонують різноманітні послуги з охорони. Є три види сигналізацій: охоронна сигналізація, пожежна сигналізація і тривожна сигналізація.

Охоронна сигналізація-використовується для того що б припинити несанкціоноване проникнення на об'єкт або в приміщення. У такій сигналізації найчастіше використовуються датчики руху, визначники температури, датчики відкриття дверей, датчики розбиття скла і т.д. Якщо хтось намагається проникнути на об'єкт і спрацює хоч один з датчиків, на пульт охоронної фірми або на Ваш телефон прийде повідомлення. Група швидкого реагування охоронної фірми відразу ж виїде на об'єкт, що охороняється і прибуде на протязі 5-7 хвилин.

Тривожна сигналізація-цією сигналізацією користуються в разі виникнення конфлікту. У разі спрацювання тривожної кнопки то на пульт охоронної організації приходить сигнал про напад або небезпечну ситуацію і група швидкого реагування виїжджає відразу.

Пожежна сигналізація-використовується для того що б запобігати пожежі. Деякі пожежні системи оснащені функцією автоматичного пожежогасіння, витяжки диму і т.д. Або на пульт централізованої охорони приходить сигнал про загоряння.

Часто об'єднують два види сигналізації пожежну та охоронну, в одну контрольну панель. У кожному офісі, на виробництвах і на підприємствах повинна бути обов'язково пожежна сигналізація. Це дуже важливо для забезпечення безпеки співробітникам і майну, особливо якщо в приміщенні багато кімнат, офісів і т.д. Іноді пожежну сигналізацію встановлюють не тільки на комерційних об'єктах але і в квартирах і будинках. Це дуже правильне рішення, тому що Ви будете більш спокійні за своє житло і майно. Якщо Ви, наприклад, забули вимкнути газ або праску або у Вас вдома почався потоп під час Вашої відсутності, то датчики системи сигналізації повідомлять Вам про це. Так само досить часто в домашніх умовах використовуються і охоронні сигналізації. Це забезпечує безпеку Вашого будинка і майна під час того коли Ви їдете в поїздку, на відпочинок, у відрядження і т.д. Системи сигналізацій повністю виправдовують себе, їх наявність дають Вам спокій, впевненість і допомагає уникнути непотрібних проблем.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua