" />
Пітер Шифф: цінуйте спокій перед штормом
Бизнес - Экономика
04.06.2018
ImageЕкономічний оглядач Пітер Шифф (Peter Schiff) виступив недавно з промовою на міжнародній конференції з інвестицій у видобувний сектор, яка проходила в канадському Ванкувері.

 Під час свого виступу аналітик розповів про небезпеки, які він бачить в світі на тлі погіршення економічного становища.

На його думку, багато інвесторів поводяться надто самовпевнено. На думку експерта, економічний розвиток в світі не можна розглядати як позитивний. Наприклад, в США вже двічі коректували вниз оцінку економічного зростання за 1 квартал 2018 р. Тепер він становить 1,9%. Шифф виходить з того, що це значення залишиться найвищим за підсумками поточного року, так як наступні квартали будуть ще гіршими. Економічне зростання на рівні 4-5% можна забути, це стало уже частиною історії.

Поточне економічне зростання повинно компенсувати зниження податків і дефіцит бюджету, який виявиться вище попередніх прогнозів. "Дефіцити всіх рівнів будуть і далі рости. Це стане головним фактором зниження курсу долара США і фактором зростання цін на золото ", - таку думку висловив Пітер Шифф.

Динаміка цін на золото демонструє бічний рух, так як фінансові ринки очікують подальше підвищення процентних ставок з боку ФРС. За словами аналітика, ФРС не зможе дотримуватися свого плану по триразовому підвищенні ставки в цьому році через погіршення економічної ситуації в країні.

"Ми знаходимося в ідеальному штормі, що складається не тільки з дефіциту бюджету США, а й дефіциту зовнішньої торгівлі. Нові мита і торгова війна з різними країнами будуть тільки дестабілізувати ситуацію в американській економіці", - таку точку зору висловив економіст під час свого виступу. Він також додав: "Економіка США сповільнюється. Долар стоїть біля обриву. Золото готове почати цінове ралі".

Поточна ситуація здається багатьом спокійною, але це всього лише "затишшя перед бурею". Три найважливіших ринки - облігації, золото і долар - знаходяться ще в бічному русі, але це всього лише підготовка для продовження їх попередніх рухів, а саме: золото буде рости вгору, долар - падати вниз, а прибутковість держоблігацій буде знижуватися при зростанні ставок ФРС.

 

 

Читати також: 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua