" />
Банк Англії не віддасть золото Венесуелі
Инвестиции - Драгметаллы
12.11.2018
ImageЯк уже повідомлялося на цьому тижні, президент Венесуели Ніколас Мадуро завив про те, що він має намір повернути все золото країни, що зберігається за її межами, а саме: з Лондону.
Ця латиноамериканська держава зберігає у Банку Англії 14 тонн жовтого дорогоцінного металу на суму 550 млн. доларів.


Як відомо, Венесуела знаходиться у важкій економічній кризі і терміново потребує іноземної валюти, щоб купувати за кордоном обладнання та необхідні товари народного споживання. Репатріація золота на територію країни повинна в цьому допомогти. Але повернення золота може стати для Мадуро нелегкою справою.

Згідно з останніми повідомленнями, Банк Англії відмовився повертати венесуельське золото. За повідомленням порталу ZeroHedge, в своєму повідомленні Банк Англії посилається на стандартні процедури по боротьбі з відмиванням грошей. Англійці вважають, що спочатку потрібно з'ясувати, як буде використано отримане золото. Є побоювання, що Ніколас Мадуро може залишити за собою державне золото, потім продасть його, а отримані гроші залишить собі. У цій ситуації життя венесуельців ніяк не зміниться в кращу сторону.

Попередній президент Венесуели, Уго Чавес, теж займався поверненням золота в країну. У 2011 р він зміг повернути 160 тонн венесуельського золота з США і Європи, яке потім зберігалося в сховищі Центробанку в Каракасі. Тільки лиш золото в Лондоні було залишено для забезпечення кредитних угод і своп-операцій по золоту. Але зараз настав час і його забрати.

Image 

На графіку вище можна чітко побачити, наскільки сильно зменшився золотий запас Венесуели за останні роки. У червні 2018 року він різко скоротився з 364 т. До 160 т., Так як своп-угода не була вчасно оплачена з боку венесуельського уряду. Дорогоцінний метал залишився у власності банків, з яким влада країни уклали дану угоду, щоб залучити в бюджет держави іноземну валюту.


Коментар Деньга.

На наш погляд такі події, а саме відмова банку Англії, показують, що будь яка країна (у тому числі Україна) має тримати свій золотий запас всередині країни. Не дивлячись на оцінку подій в Венесуєлі і оцінки її президента, Банк Англіїї чи будь який інший банк в світі не має жодного права на відмову у подібних вимогах від суверенної країни.


 

Дивитися також: Графіки цін на дорогоцінні метали

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua