" />
Мільярд за 85 секунд: у всесвітній день шопінгу Alibaba поставив новий рекорд
Бизнес - Бизнес в интернете
20.11.2018
ImageКитайський гігант інтернет-торгівлі Alibaba встановив у неділю новий рекорд за обсягом продажів у свій головний торговельний день у році, який отримав назву Дня холостяків.
За перші 85 секунд розпродажі компанія заробила мільярд доларів, а до кінця першої години цього свята консюмеризму тривалістю в добу доходи компанії досягли майже $10 млрд.

Ще за кілька годин до кінця акції Alibaba побила власний рекорд 2017 року, що становив $25,3 млрд.

В цілому покупці витратили в цей день $30,8 млрд – на 27% більше, ніж роком раніше.

Водночас це найнижчий річний приріст за всю історію розпродажів Дня холостяків.

Компанія проводить святкові розпродажі з нагоди придуманого нею Дня холостяків з 2009 року. За словами глави Alibaba Group Деніела Ченга, масштаб зроблених користувачами в цей день витрат показує, що покупці, як і раніше, прагнуть до поліпшення свого повсякденного способу життя.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua