" />
ПАР: видобуток золота за лютий 2019 р
Инвестиции - Драгметаллы
11.05.2019
ImageЯк стало нещодавно відомо, за підсумками лютого поточного 2019 року видобуток золота в Південній Африці знову показала зниження на -20%. Таким чином, це був вже 17 місяць поспіль, коли видобувні компанії ПАР змогли витягти з землі менше дорогоцінного металу в порівнянні з попереднім періодом.

Родовища золота в ПАР вважаються як і раніше найбільшими нарівні з австралійськими. За розрахунками Геологічної служби США, в надрах Південної Африки знаходяться ще 6000 тонн жовтого дорогоцінного металу, який можна добувати. Але золотодобувні компанії країни з кожним місяцем виробляють все менше золота. Це пов'язано з різними причинами.

За даними Статистичної служби ПАР, в лютому 2019 року в країні було видобуто на -20,6% менше золота, ніж роком раніше. Таким чином лютий став 17 місяцем поспіль, коли видобуток золота в країні знижувалася. Якщо брати ширшу перспективу, то з 2009 р статистика зафіксувала в сукупності 29 місяців, коли видобуток жовтого дорогоцінного металу в ПАР була негативною.

Бюро статистики ПАР ніколи не повідомляє точні цифри, а тільки лише вказує зміни в процентах. Частка видобутку золота в загальній добувної галузі країни знизилася на 3%. Рекордне зниження видобутку золота було зафіксовано в грудні 2018 року на рівні -31%, а в січні 2019 р спад склав -22,8%.

Ось уже протягом багатьох років видобувна промисловість Південної Африки страждає від нестерпних умов праці. При цьому в галузі відбуваються часті страйки робітників, які паралізують процес видобутку. Щоб отримувати дорогоцінний метал із землі, компаніям доводиться бурити на глибину більше 4000 м. Всі ці негативні фактори роблять видобуток золота в країні менш рентабельною.

 

Дивитися також: Графіки цін на дорогоцінні метали

 

Читати також:

Heraeus: дефіцит паладію посилюватиметься

Золото: прогнози цін в 2019 р

Metals Focus: в світі досить золота для видобутку

BoAML: золото і дедолларизация Центробанків

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua