" />
Політична карта Африки в 1905
Разное - Разное
06.07.2019
ImageНа малюнку нижче зображена політична карта Африки в 1905 році. Більша частина материка на початку ХХ століття належала, звичайно, британцям і французам.

Камерун, Того, Танзанія (без Занзібару вона називалася Танганьїка) і Намібія були колоніями Німеччині. Вже майже 400 років португальці управляли Анголою, Мозамбіком і Гвінеєю-Бісау. Італійці щосили колонізували Лівію, Еритрею та Сомалі, іспанці тримали Екваторіальної Гвінеї і Західну Сахару, бельгійська корона правила Конго. Єдині три незалежні держави в 1905 році - Ліберія, Марокко і Ефіопія.

Image 

Читати також:

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua