" />
Німеччина: золото за готівку до 2000 € без паспорту
Инвестиции - Драгметаллы
17.07.2019
ImageВ даний час в Німеччині можна купувати золото і срібло анонімно, тобто без паспорту і за готівковий розрахунок, на суму до 10.000 євро. Але вже з'явився законопроект, який передбачає зниження цієї суми до 2.000 євро.

Якщо даний законопроект буде схвалений, і закон вступить в силу, то продавці дорогоцінних металів повинні будуть запитувати паспортні дані у своїх клієнтів, які захочуть купити золото або срібло на суму, що перевищує 2.000 євро.

Необхідність знизити суму анонімної покупки дорогоцінних металів влада пояснює потребою боротися з тероризмом і відмиванням грошей.

На думку експертів, подібна доля чекає найближчим часом і інші сфери бізнесу, наприклад, торгівлю мистецтвом і антикваріатом, ринок нерухомості і азартні ігри. Варто нагадати, що два роки тому верхня планка покупки дорогоцінних металів за готівку без паспорта була знижена в Німеччині з 15.000 до поточних 10.000 євро. І ось тепер очікується подальше зниження до 2.000 євро.

Якщо закон все ж буде прийнятий і вступить в силу, то "вільні громадяни Німеччини" зможуть купувати анонімно тільки одну унцію золота. Від двох унцій золота і вище потрібно буде пред'явити свій паспорт.

Що стосується інших європейських країн, то, наприклад, у Франції верхня межа купівлі дорогоцінних металів без паспорта знаходиться на рівні 1.000 євро. У швейцарців в цьому плані залишилося більше маневру для дій. Там можна купувати золото і срібло анонімно на суму до 25.000 франків (22.400 євро).

 

Дивитися також: Графіки цін на дорогоцінні метали

 

Читати також:

Золото: прогнози цін в 2019 р

Metals Focus: в світі досить золота для видобутку

"Крюгерранд" vs. "Золотий орел" боротьба за лідерство

Афінажне виробництво Швейцарії - краще в світі

ПАР: видобуток золота за лютий 2019 р

 

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua