" />
Видобуток золота в ПАР наближається до нуля
Инвестиции - Драгметаллы
27.07.2019
ImageОсь вже 19-й місяць поспіль золотодобувні компанії Південної Африки фіксують зниження обсягів видобутку жовтого дорогоцінного металу.

Спад видобутку в цьому році прискорився. Деякі компанії припиняють свою діяльність і залишають родовища.

 

За даними статистичного бюро ПАР (Stats SA), виробництво золота за підсумками квітня цього року показало різке падіння на -19,5% в порівнянні з квітнем 2018 р Квітень став дев'ятнадцятим місяцем поспіль, коли фіксується зниження обсягів видобутку золота, хоча кілька десятиліть назад Південна Африка була світовим лідером по видобутку жовтого дорогоцінного металу. З кожним місяцем падіння видобутку посилюється все більше.

 

За даними Stats SA, частка видобутку золота в загальній добувної галузі країни знизилася на 2,7%. У звіті не наводяться точні дані, а тільки лише зміни в процентах. Виробництво металів платинової групи також показало зниження за підсумками квітня, а саме: на 3,8% в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

 

За повідомленням інформаційного агентства Bloomberg, в Африці спостерігається зміна країн-лідерів з видобутку жовтого дорогоцінного металу. Наприклад, в минулому році Гана змогла випередити ПАР з видобутку золота на африканському континенті. Такі компанії, як AngloGold Ashanti і Gold Fields, планують перенести своє виробництво в країни, які зможуть запропонувати кращі умови праці. Найбільший золотошукач в Південній Африці компанія Sibanye Gold вже скоротила тисячі робочих місць. В її планах сконцентруватися на видобутку металів платинової групи.

 

За даними Геологічної служби США (USGS), Південна Африка все ще має другі найбільші поклади золота в світі після Австралії. За оцінками геологів, в землі ще знаходяться 6.000 т. Жовтого дорогоцінного металу. Але при поточній ціні золота видобуток золота в ПАР стає менш рентабельним, так як золотошукачам доводиться заглиблюватися на 5000 метрів, щоб дістатися до дорогоцінного металу.

 
< Пред.   След. >
2007-2016 Сайт Деньга создан чтобы помочь Вам достичь материального благополучия. Материалы сайта раскрывают тематики Инвестиции, Создание собственного бизнеса, Карьерный рост, Образование. Ресурс ориентирован на украинскую аудиторию, но может быть полезен всем. Редакция не несет ответственности за достоверность информации, опубликованной в рекламных материалах. Использование материалов Деньга разрешено только при наличии активной ссылки на главную страницу портала www.denga.com.ua