10 кращих YouTube-каналів для вивчення англійської
Обучение - Мови
20.12.2019
ImageЗаняття з індивідуальним викладачем дуже корисні, але доступні далеко не кожному. У цьому випадку на допомогу приходять спеціальні мовні відеоканали. Вони допоможуть вам відпрацювати вимова, почати краще розуміти мову на слух, дізнатися важливі нюанси реального застосування англійської мови.
Продолжение...
 
Кар'єра в IT: посада Embedded-розробник
Карьера - Профессии
20.12.2019
ImageПродовжуємо серію «Кар'єра в IT»: на цей раз поговоримо про позицію Embedded-розробника. Це фахівець, який займається розробкою вбудованого ПО.
Продолжение...
 
Як визначити рівень володіння англійською мовою
Обучение - Мови
19.12.2019
ImageВсе життя вчиш англійську мову, але досі не впевнений щодо свого рівня? Пояснюємо, як його визначити та скільки їх існує в природі. А ще – тримай невеличку добірку безкоштовних онлайн-тестів, котрі допоможуть пришвидшити цей процес.
Продолжение...
 
Сколько языков может выучить человек?
Обучение - Мови
26.01.2008
ImageМы удивляемся, когда слышим от знакомых: «Мой сын/дочь изучает английский, немецкий, французский и дополнительно занимается итальянским языком.» Сочувствуешь этому ребёнку и думаешь, как можно столько уместить в голове и не запутаться?
Продолжение...
 
Рух золота: Дубай - Швейцарія - Лондон
Инвестиции - Драгметаллы
19.12.2019
ImageЯк стало нещодавно відомо, у вересні цього року Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) знову експортували до Швейцарії великий обсяг золота, яке потім було відправлено до Великобританії. Дана міграція жовтого дорогоцінного металу вказує на зростання попиту в західних країнах.
Продолжение...
 
Как выбрать охранную компанию и доверить безопасность. Force Solutions
Разное - Реклама
17.12.2019
ImageОсновные задачи охраны массовых мероприятий  заключаются в обеспечении безопасности жизни, здоровья, имущества его участников, недопущении конфликтов, преступлений.
Продолжение...
 
Made in Ukraine: Как делают бронеавтомобили
Бизнес - Бизнес истории
02.08.2016

ImageЭтим материалом я бы хотел начать новый тип статей – рассказы о жизни компаний, создающих в Украине интересные и необычные продукты, связанные с миром автомобилей.

Продолжение...
 
Как австралиец Руслан Коган основал свою онлайн-империю
Бизнес - Бизнес истории
09.09.2016

ImageСамый агрессивный из австралийских онлайн-продавцов начал свою карьеру с импульсивной покупки.

Продолжение...
 
Карпатленд. Бизнес на мини-отелях
Бизнес - Идеи бизнеса
31.01.2008
Image В течение последних пяти лет количество мини-отелей в львовской области увеличилось вдвое. А рентабельность наиболее успешных карпатских мини-отелей достигает 100%.
 
Продолжение...
 
Чому гривня продовжує зміцнюватися
Банки - Валюта
28.11.2019
ImageРозвинені країни намагаються не допускати зростання своїх національних валют по відношенню до долара США, щоб зробити свій експорт конкурентним на міжнародних ринках.
Водночас, українська гривня в 2019 році ставить світові рекорди зі зростання до американської валюти.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 11 - 20 из 4178
2007-2019 Сайт Деньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах. Використання матеріалів Деньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу. www.denga.com.ua