Коронавірус обвалив ринки і може стати початком нової кризи
Бизнес - Экономика
30.01.2020
ImageНайбільше падіння котирувань зафіксували на азіатських ринках. Зокрема, гонконгський індекс Hang Seng опустився на 2,8%, індекс Shanghai blue chips – на 1,7%, японський Nikkei втратив 0,9%.
Продолжение...
 
Роль каппера в сфере ставок на спорт
Разное - Реклама
10.02.2020
ImageКто такой каппер и как от него зависит выигрыш беттеров. Ставки на спорт, прогнозы и выбор надежного каппера.
Продолжение...
 
«Світ збожеволів через« безкоштовні» гроші»: мільярдер Рей Даліо - про загрозу світовій економіці
Бизнес - Экономика
16.11.2019
ImageМільярдер і засновник найбільшого хедж-фонду Bridgewater Рей Деліо, у якого в управлінні перебуває $ 160 млрд, написав статтю в LinkedIn про те, чим сучасній економіці загрожує «бездумне» інвестування в його теперішньому вигляді.
Продолжение...
 
Пітер Шифф: цінуйте спокій перед штормом
Бизнес - Экономика
04.06.2018
ImageЕкономічний оглядач Пітер Шифф (Peter Schiff) виступив недавно з промовою на міжнародній конференції з інвестицій у видобувний сектор, яка проходила в канадському Ванкувері.
Продолжение...
 
15 сайтів, на яких можна завантажити безкоштовні електронні книги
Обучение - Самообучение
06.01.2020
ImageЗазвичай, пошук сайтів, на яких можна скачати  книги чи то українською, чи іноземною мовою займає більше часу та зусиль, ніж на скачування самих книг. Тому ми пропонуємо вам підбірку сайтів, де можна скачати художні та наукові книги українських та зарубіжних авторів без реєстрації, надсилання смс та інших ускладнень.
Продолжение...
 
"Идеальный шторм" начнется с Китая
Бизнес - Экономика
14.07.2012

ImageПоследний бастион, который пока не берет кризис - Китай - не так уж устойчив, как кажется многим. Фантастические долги китайских провинций, замедление спроса и низкое качество институтов гарантируют Китаю - и всей планете - очень жесткую посадку в случае любых неурядиц.

Продолжение...
 
Гаряча зима 2020 для золота
Инвестиции - Драгметаллы
07.01.2020
ImageКурс жовтого дорогоцінного металу наблизився до семирічного максимуму вже на другому тижні 2020 року і тепер дорівнює одна тисяча п'ятсот сімдесят сім доларів за унцію.
Продолжение...
 
Наследство как предмет юридического консультирования
Бизнес - Бизнес
19.01.2020
ImageВ своей жизни практически каждый человек сталкивается с вопросами, связанными с наследством.
Продолжение...
 
Правила самостоятельной покупки квартиры
Инвестиции - Недвижимость
29.01.2020
ImageПокупка квартиры — это сложная финансово-правовая операция, связанная с определенными рисками. Избежать основных проблем поможет обращение в агентство недвижимости. Однако посредники берут до 4% от стоимости жилья.
Продолжение...
 
Как правильно построить систему бизнеса
Бизнес - Бизнес
10.01.2020
ImageЕсли у вас есть бизнес, вам наверняка хочется наладить его работу до безупречности. В таком случае вам нужна система. Как ее создать, как в ней работать, как организовать финансовые потоки и принятие финансовых решений
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Следующая > В конец >>

Всего 101 - 110 из 4256
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua