Чому еліту потрібно вбивати?
Разное - Разное
02.09.2016

ImageПровокація і сміливість - рухає світом. А соціумом рухає еліта. Та чи вправі вона це робити? Що втрачає еліта від свого невірного кроку або рішення?

Продолжение...
 
Ідель-Урал – Росія – Китай
Разное - Разное
19.01.2019
ImageГадаю, що у 2019 р. на Росію чекають серйозні пертурбації. Ще у 2018 р. ми побачили низку сигналів, що дають підстави зробити відповідні припущення.
Продолжение...
 
Экономика для «чайников»: просто и доступно о сложном
Полезное - Книги
27.03.2020
ImageЭкономика – сложная наука, изучение которой требует много времени и терпения. Но понять ее основы будет легко, если они изложены простым и понятным языком, как в книге американского экономиста Шона Масаки Флинна.
Продолжение...
 
Що робити, якщо банк виставив рахунок за користування карткою, про яку ви забули: пояснення НБУ
Банки - Карточки
18.03.2020
ImageУ Національному банку України пояснили, що слід робити банківським клієнтам, якщо вони отримали від банку рахунок за обслуговування платіжної картки, якою вже довгий час не користувалися.
Продолжение...
 
Как перевезти тяжелый груз на легковом авто
Разное - Реклама
24.03.2020
ImageПогрузкой занимается спецтранспорт – погрузчик. Это автоматизирует процесс и позволяет работнику сэкономить свои силы и не растрачивать энергию. Но важно правильно подбирать запчасти для погрузчиков, которые должны быть оригинальными и качественными.
Продолжение...
 
Коронавірус вдарить і по золоту?
Инвестиции - Драгметаллы
16.03.2020
ImageНа минулому тижні коронавірус став стрімко поширюватися в США і Європі, що призвело до чергового обвалу котирувань на світових фінансових ринках.
Продолжение...
 
Як журналіст бурят-монгол Dorje Batuu перейшов на українську мову.
Обучение - Мови
28.11.2016

ImageУкраїна має обрати таку мовну політику, яка б вберегла українську від занепаду – бо може бути запізно.

Продолжение...
 
Тайные приемы маркетинговых кампаний
Бизнес - Маркетинг и PR
05.05.2017

ImageМаркетинг — действительно жестокая наука. И его законы, как и множество других, на самом деле действуют. Даже когда мы о них знаем.

Продолжение...
 
Запровадження гривні в УНР
Банки - Валюта
01.03.2020
Image1 березня 1918 року в Житомирі Мала Рада під головуванням Михайла Грушевського прийняла "Закон про грошову одиницю, биття монети та друк кредитових державних білетів", яким запровадила власну валюту, що отримала назву "гривня".
Продолжение...
 
Уровни Капро выходят на новый уровень
Разное - Реклама
14.03.2020
ImageНе преувеличение, на одном из очередных этапов WorldSkills, прошедшем в марте 2020 года во Франции, подавляющее большинство участников (не сговариваясь, 96%) выбрали уровень Капро. 
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 61 - 70 из 4260
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua