10 книг об инвестициях, на которые стоит потратить время и деньги
Инвестиции - Основы
22.07.2013

ImageКниг об инвестициях написано немало, а с каждым днем появляется еще больше. Стоит ли читать такую литературу?

Продолжение...
 
Ринок оренди в Києві впав, а продажі квартир зупинилися
Инвестиции - Недвижимость
27.03.2020
Image“Попит на оренду квартир сильно впав, відсотків на 80. Думаю, питання оренди квартир люди відкладуть до кінця карантину”, – розповіла київський ріелтор, член Асоціації фахівців з нерухомості (ріелторів) України Інна Шкулєпова.
Продолжение...
 
Особенности, которые необходимо учесть еще до создания сайта
Бизнес - Бизнес в интернете
08.04.2020
ImageДля того, чтобы ваш проект привлекал внимание целевой аудитории, а также монетизировался всё должным образом, следует позаботиться о правильном выборе исполнительной команды.
Продолжение...
 
Чому еліту потрібно вбивати?
Разное - Разное
02.09.2016

ImageПровокація і сміливість - рухає світом. А соціумом рухає еліта. Та чи вправі вона це робити? Що втрачає еліта від свого невірного кроку або рішення?

Продолжение...
 
Ідель-Урал – Росія – Китай
Разное - Разное
19.01.2019
ImageГадаю, що у 2019 р. на Росію чекають серйозні пертурбації. Ще у 2018 р. ми побачили низку сигналів, що дають підстави зробити відповідні припущення.
Продолжение...
 
Экономика для «чайников»: просто и доступно о сложном
Полезное - Книги
27.03.2020
ImageЭкономика – сложная наука, изучение которой требует много времени и терпения. Но понять ее основы будет легко, если они изложены простым и понятным языком, как в книге американского экономиста Шона Масаки Флинна.
Продолжение...
 
Що робити, якщо банк виставив рахунок за користування карткою, про яку ви забули: пояснення НБУ
Банки - Карточки
18.03.2020
ImageУ Національному банку України пояснили, що слід робити банківським клієнтам, якщо вони отримали від банку рахунок за обслуговування платіжної картки, якою вже довгий час не користувалися.
Продолжение...
 
Как перевезти тяжелый груз на легковом авто
Разное - Реклама
24.03.2020
ImageПогрузкой занимается спецтранспорт – погрузчик. Это автоматизирует процесс и позволяет работнику сэкономить свои силы и не растрачивать энергию. Но важно правильно подбирать запчасти для погрузчиков, которые должны быть оригинальными и качественными.
Продолжение...
 
Коронавірус вдарить і по золоту?
Инвестиции - Драгметаллы
16.03.2020
ImageНа минулому тижні коронавірус став стрімко поширюватися в США і Європі, що призвело до чергового обвалу котирувань на світових фінансових ринках.
Продолжение...
 
Як журналіст бурят-монгол Dorje Batuu перейшов на українську мову.
Обучение - Мови
28.11.2016

ImageУкраїна має обрати таку мовну політику, яка б вберегла українську від занепаду – бо може бути запізно.

Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 71 - 80 из 4271
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua