Экономика, микроэкономика, макроэкономика, финансы, отрасли, аналитика, компании
За рік Аеропракт виготовив 96 літаків
Экономика
16.01.2019
ImageКиївське підприємство “Аеропракт” за 2018 рік виготовило 96 надлегких літаків.
Продолжение...
 
Крістофер Дембік: про кредитний імпульс Великобританії
Экономика
20.11.2018
ImageХвиля оптимізму, яку ми спостерігали минулого тижня після того, як стали відомі новини щодо Брекзіту, була очевидно передчасною.
Продолжение...
 
Субсидии-2019: кого лишат жилищной скидки
Экономика
24.09.2018
ImageКак рапортуют чиновники, количество получателей субсидий в стране снижается. Среди причин этого процесса власти называют рост доходов домохозяйств.
Продолжение...
 
Нова реальність. Як китайський бізнес отримав контроль над світом
Экономика
09.08.2018
ImageЗа останні п'ять років великий бізнес з КНР впевнено зайняв верхні рядки в рейтингу найбільших компаній на планеті Forbes Global 2000. Це стало закономірним результатом перетворення Китаю в державу-корпорацію, яка на всіх рівнях підтримує власних підприємців
Продолжение...
 
Пітер Шифф: цінуйте спокій перед штормом
Экономика
04.06.2018
ImageЕкономічний оглядач Пітер Шифф (Peter Schiff) виступив недавно з промовою на міжнародній конференції з інвестицій у видобувний сектор, яка проходила в канадському Ванкувері.
Продолжение...
 
Гройсман розповів, як зовнішні борги тиснуть на Україну
Экономика
04.05.2018
ImageЗростання зовнішнього боргу України є однією з головних економічних проблем країни. Про це заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман на зустрічі з регіональними ЗМІ, пише Сьогодні.
Продолжение...
 
Открытие собственного бизнеса в Словакии: какую сферу выбрать?
Экономика
17.04.2018
ImageПолучение ВНЖ в Словакии. Возможность купить бизнес в Словакии. Покупка недвижимости в Словакии. Сферы, в которых можно начать вести прибыльный бизнес. Замена удостоверения водителя на словацкое.
Продолжение...
 
Криптовалюта - деньги будущего или финансовая пирамида
Экономика
02.04.2018
ImageКриптовалюты - самая обсуждаемая тема последнего года. У них есть поклонники, которые утверждают, что это деньги будущего, активно вкладывают в них деньги реальные и занимаются прочими способами такого необычного заработка, и есть противники.
Продолжение...
 
Золотой запас России впервые превысил резервы Китая
Экономика
07.03.2018
Image Как уже сообщалось ранее, Центральный банк России каждый месяц наращивает золотые запасы страны, обогнав по этому показателю Китай.
Продолжение...
 
Бизнес Tesla не доживет до 2019 года - эксперт
Экономика
12.12.2017
Бывший руководитель General Motors, Ford, Chrysler и BMW считает, что у компании Tesla нет работающей бизнес-модели.
Продолжение...
 
<< В начало < Предыдущая 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Следующая > В конец >>

Всего 21 - 30 из 402
2007-2020 © Дєньга. Інформаційний ресурс Дєньга має допомогти Вам досягнути матеріального достатку. Матеріали сайту розкривають тематики: Інвестиції(у тому числі в Нерухомість, Золото, Цінні папери), Банки, Створення власного бізнесу, Кар'єрне зростання, Освіта. Редакція не несе відповідальності за достовірність інформації, опублікованої в рекламних матеріалах.
Використання матеріалів Дєньга дозволено тільки при наявності активного посилання на головну сторінку порталу www.denga.com.ua